یارگیری منافقین از مسیحیت تبشیری

بر اساس پست های منتشر شده در فضای مجازی منافقین پس از شکست در ایجاد خط  ضد ایرانی حالا به فکر یارگیری از میان مسیحیان تبشیری افتاده اند.

به گزارش انجمن رهپویان هدایت: این سیاست اگر چه چیز جدیدی نیست و از سال ها قبل فرقه رجوی جذب افراد از میان کلیساها را شروع کرده بود اما این بار سیاست یارگیری از بین تبشیری‌ها در مقر فرقه رجوی، یعنی شهر پاریس در حال اجرا است.

در همین راستا فردی از عناصر شناخته شده مسیحیت تبشیری که یار غار رسول حیدری است و در میان اپوزیسون مخالف نظام هم جا دارد با انتشار مطلبی حضور مسیحیان تبشیری در جلسات منافقین را گوشزد کرده است.

این فرد مینویسد: برای موفقیت باید یکدل شویم حالا وقت همکاری بیشتر است من ‌ایرانیهای زیادی رو می شناسم که سال گذشته رفتند و حتی اشخاصی رو هم می شناسم که خواهند رفت. مجاهدین در فریب دادن خیلی حرفه ای عمل می کنند.

بر اساس این گزارش منافقین همواره از وجود سایر معاندین برای رسیدن به اهداف خود استفاده کرده اند که یکی از قدیمی‌ترین این همکاران فرقه‌ای را تبشیری‌ها به خود اختصاص داده ‌اند. چنان که رد و پای بده بستان‌های این دو فرقه را می‌توان از همان نخستین روزهای پس از پیروزی انقلاب اسلامی مشاهده کرد.

کسانی که در جوخه‌های ترور این فرقه آدمکش و بنا بر اسناد کودک کش، 17 هزار نفر از ایرانیان را به فجیع‌ترین وضع به شهادت رساندند دنباله‌ شان اکنون در میان تبشیری‌ها دست و پا می‌زنند.

همان‌هایی که در هر توطئه علیه نظام حضور پر رنگ داشتند و پس از خروجشان از کشور سر از میان کلیساهای تبشیری درآوردند و در تلویزیون‌های وابسته به مسیحیان صهیونیست ظاهر شده‌اند.

کسانی چون رسول حیدری و یا رضا اشرف پور از نزدیکان اکبر و منوچهر محمدی، که پس از پیوستن به منافین و همکاری با آنها در حادثه کوی دانشگاه حضور یافت، اما چون نتوانست اقدامات مورد نظر سازمان را پیاده سازی کند بلافاصله از صحنه خارج شد و چندی بعد در تلویزیون‌های مسیحیان صهیویست به عنوان عضو فرقه تبشیری حضور پیدا کرد.

همچنین می‌توان به عناصر منافقی اشاره کرد که در فتنه فعالیت داشتند و از کلیساهای خانگی برای پیشبرد اهداف سازمان در سال 1388 بهره گرفتند و بعد از بازداشت‌شان رسانه‌های فرقه رجوی اشک تمساح برایشان ریختند.

با شکست خط فتنه در روز 9 دی 1388 دو فرقه تبشیری و منافقین پی بردند که دیگر امکان فعالیت چندانی در کشور نخواهند داشت بنابراین کوشیدند تا با راه اندازی فضای بین المللی با عنوان نقض حقوق بشر در ایران و برداشتن برچسب تروریست از روی سازمان،  اهداف مشترک خود را دنبال کنند.

گفتنی است این رویکرد در سال‌های اخیر  آشکارتر شده و در هر نشستی و همایشی که یکی از دو فرقه بر علیه ایران اسلامی برگزار می‌کند عناصری از دو گروه معاند مزبور، شرکت کرده و به دروغ ادعا‌های حقوق بشری علیه ایران مطرح می‌کنند در حالی که در برابر سنگین‌ترین و ننگین‌ترین جنایات ضد انسانی مثلث اروپایی، آمریکایی و وهابی سکوت می‌کنند.


منبع این نوشته : منبع
فرقه ,تبشیری ,میان ,منافقین ,کرده ,مسیحیان ,فرقه تبشیری ,علیه ایران ,رسول حیدری ,مسیحیت تبشیری ,فرقه رجوی